Logowanie
Login:
Hasło:

Prywatne lekcje

Strona główna -> Wpisy -> Prywatne lekcje

Prywatne lekcje

Wysyłając swoją pociechę do szkoły muzycznej bardzo często stoimy przed nie lada dylematem – czy posłać je na zajęcia grupowe czy też na prywatne lekcje. Jest to problem, z którym borykają się często rodzice. W naszym artykule postaramy się poruszyć ten temat, aby rozproszyć Państwa wątpliwości, co do tej kłopotliwej sytuacji.


Ucząc się w grupie nasze dziecko uczy się interakcji z innymi dziećmi, uczy się pracy zespołowej, oraz staje się bardziej śmiałe, jeżeli chodzi o prezentowanie swoich umiejętności przed szerszą publiką.


Natomiast nie możemy spychać prywatnych lekcji na dalszy plan. Jeżeli nasze dziecko uczestniczy w prywatnych zajęciach, to cała uwaga nauczyciela skupia się tylko i wyłącznie na nim przez to podnosi to skuteczność lekcji. Dziecko szybciej się uczy i oczywiście wydajniej.


Dlatego też decyzję zapisania dziecka na owe lekcje pozostawiamy rodzicom.

Warto przeczytać

Zaczynasz swoją przygodę z muzyką? Zastanawiasz się jaki sprzęt muzyczny będzie dla Ciebie najlepszy i na jaki się zdecydować? Zapraszamy do artykułu, który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz całość: Wybór instrumentu muzycznego
Muzyka i śpiew jest Twoją pasją, którą dzielisz wspólnie ze znajomymi? Chcecie założyć własny zespół, ale nie wiecie od czego zacząć? Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu

Zobacz całość: Zakładamy zespół muzyczny
Nauka muzyki to pasja, którą możemy zaszczepić w naszych dzieciach na całe życie!

Zobacz całość: Nauka muzyki
Szkoły muzyczne są miejscami nie tylko dla najmłodszych,ale i również w późniejszych latach możemy podjąć naukę swojej życiowej pasji.

Zobacz całość: Szkoły muzyczne